Lördag 22/2 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
22020300 lö 22/02 08:30 lö 22/02 Kaparen F0608 Grp A Onsala IBK 1 5 - 2 Varla IBK Svart    
22020100 lö 22/02 08:30 lö 22/02 Presse F0608 Grp B Onsala IBK 2 0 - 3 Varla IBK Lila    
22020200 lö 22/02 08:30 lö 22/02 Rydet F0608 Grp B Utbynäs Sk 1 - 4 IK Zenith    
22020301 lö 22/02 09:15 lö 22/02 Kaparen F0608 Grp A Wårgårda IBK 3 - 0 Floda IBK    
22020101 lö 22/02 09:15 lö 22/02 Presse P06 Grp B Onsala IBK Rosa 3 - 2 Mölndals IBF    
22020201 lö 22/02 09:15 lö 22/02 Rydet P06 Grp C Eken IBK 4 - 3 Lindås Rasta IBK    
22020302 lö 22/02 10:00 lö 22/02 Kaparen F0608 Grp B IK Zenith 3 - 3 Onsala IBK 2    
22020102 lö 22/02 10:00 lö 22/02 Presse P06 Grp B Wårgårda IBK 5 - 2 Onsala IBK Rosa    
22020202 lö 22/02 10:00 lö 22/02 Rydet P06 Grp C Utbynäs Sk 4 - 6 Eken IBK    
22020303 lö 22/02 10:45 lö 22/02 Kaparen F0608 Grp B Varla IBK Lila 4 - 0 Utbynäs Sk    
22020103 lö 22/02 10:45 lö 22/02 Presse P06 Grp B Mölndals IBF 2 - 1 Wårgårda IBK    
22020203 lö 22/02 10:45 lö 22/02 Rydet P06 Grp C Lindås Rasta IBK 7 - 1 Utbynäs Sk    
22020304 lö 22/02 11:30 lö 22/02 Kaparen F0608 Grp B Varla IBK Lila 1 - 2 IK Zenith    
22020104 lö 22/02 11:30 lö 22/02 Presse F0608 Grp A Floda IBK 1 - 1 Onsala IBK 1    
22020204 lö 22/02 11:30 lö 22/02 Rydet F0608 Grp A Varla IBK Svart 3 - 5 Wårgårda IBK    
22020305 lö 22/02 12:15 lö 22/02 Kaparen F0608 Grp B Utbynäs Sk 2 - 3 Onsala IBK 2    
22020105 lö 22/02 12:15 lö 22/02 Presse P06 Slutspel A 1/4 Final Eken IBK 4 - 3 Varla IBK    
22020205 lö 22/02 12:15 lö 22/02 Rydet P06 Slutspel A 1/4 Final Mölndals IBF 3 - 1 Lindås Rasta IBK    
22020306 lö 22/02 13:00 lö 22/02 Kaparen P06 Slutspel B Onsala IBK Rosa 3 - 1 Utbynäs Sk    
22020106 lö 22/02 13:00 lö 22/02 Presse F0608 Grp A Varla IBK Svart 0 - 2 Floda IBK    
22020206 lö 22/02 13:00 lö 22/02 Rydet F0608 Grp A Wårgårda IBK 1 - 3 Onsala IBK 1    
22020307 lö 22/02 13:45 lö 22/02 Kaparen P06 Slutspel B Onsala IBK Svart 2 - 2 Onsala IBK Rosa    
22020107 lö 22/02 13:45 lö 22/02 Presse P06 Slutspel A Semifinal Åsa IF 3 - 0 Mölndals IBF    
22020207 lö 22/02 13:45 lö 22/02 Rydet P06 Slutspel A Semifinal Wårgårda IBK 5 - 3 Eken IBK    
22020308 lö 22/02 14:30 lö 22/02 Kaparen P06 Slutspel B Utbynäs Sk 0 - 9 Onsala IBK Svart    
22020108 lö 22/02 14:30 lö 22/02 Presse F0608 5/6-plac 5/6-plac Floda IBK 2 - 0 Onsala IBK 2    
22020208 lö 22/02 14:30 lö 22/02 Rydet F0608 7/8-plac 7/8-plac Varla IBK Svart 6 - 1 Utbynäs Sk    
22020109 lö 22/02 15:15 lö 22/02 Presse P06 Slutspel A Bronsmatch Mölndals IBF 2 - 1 Eken IBK    
22020209 lö 22/02 15:15 lö 22/02 Rydet P06 Plac 5/6 Plac 5/6 Lindås Rasta IBK 5 - 8 Varla IBK    
22020110 lö 22/02 16:00 lö 22/02 Presse F0608 Final Final Onsala IBK 1 2 - 0 IK Zenith    
22020210 lö 22/02 16:00 lö 22/02 Rydet F0608 Brons Brons Wårgårda IBK 5 - 3 Varla IBK Lila    
22020111 lö 22/02 16:45 lö 22/02 Presse P06 Slutspel A Final Åsa IF 6 - 1 Wårgårda IBK    
22020112 lö 22/02 18:00 lö 22/02 Presse P07 Grp A Onsala IBK Rosa 4 - 0 Varla IBK lila    
22020113 lö 22/02 18:45 lö 22/02 Presse P07 Grp A Särö Seahawks IBK 1 - 1 Onsala IBK Rosa    
22020114 lö 22/02 19:30 lö 22/02 Presse P07 Grp A Varla IBK lila 1 - 4 Särö Seahawks IBK    
Onsala IBK HB Bygg ComActiva Spline R3 3M Peltor Kahls Kaffe Klubbhuset